Wybrana ofertaAplikuj

Stanowisko
Product Manager (wyposażenie farm, art. zootechniczne)
Numer referencyjny0001/2016
Data2016-01-06
BranżaRolnictwo / Ogrodnictwo / Hodowla, Sprzedaż
LokalizacjaPolska, mazowieckie, cała Polska
Wprowadzenie
Dla naszego Klienta – znanego międzynarodowego producenta i dystrybutora w branży technicznego wyposażenia farm, poszukujemy prężnej i dynamicznej osoby na stanowisko:

Product Manager
(wyposażenie farm, art. zootechniczne)
Miejsce pracy: centralna Polska
Obowiązki
• odpowiedzialność za wdrożenia i prowadzenie działu produktów technicznych związanych z wyposażeniem budynków inwentarskich i artykułami zootechnicznymi (w szczególności - nowoczesne systemy zarządzania budynkiem inwentarskim, automatyzacja i kontrolowanie środowiska)
• wsparcie techniczne i marketingowe dealerów i regionalnych przedstawicieli sprzedaży w zakresie tego działu produktowego
• analizy potrzeb klientów, trendów sprzedażowych, działań konkurencji
• prowadzenie szkoleń i prezentacje produktowych, handlowych, technicznych
Oczekiwania
• wykształcenie wyższe rolnicze (preferowane zootechnika, weterynaria lub mechanizacja)
• doświadczenie we współpracy z klientami lub sieciami partnerów biznesowych
• doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla dealerów, pracowników firmy i klientów
• zamiłowanie techniczne oraz chęć ciągłego samokształcenia
• otwartość na wyzwania i na zmiany, innowacyjność
• zdolności komunikacyjne i prezentacyjne
• kreatywność i zaangażowanie w pracę
• gotowość do częstych wyjazdów w teren (min. 2 dni/tyg)
• znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
• bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office
Oferujemy
Nasz Klient oferuje:
• zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i najwyższych standardach działania
• pracę w dynamicznym środowisku i nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy
• narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
InneZainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji z życiorysem zawodowym poprzez funkcje "Aplikuj" na stronie www.hric.pl lub pocztą elektroniczną pod adres: jw@hric.pl