Wybrana ofertaAplikuj

Stanowisko
Manager Produkcji Roślinnej
Numer referencyjny0013/2016
Data2016-10-28
BranżaRolnictwo / Ogrodnictwo / Hodowla
LokalizacjaPolska Płn-Zach
WprowadzenieDla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej w branży roślin ozdobnych poszukujemy doświadczonego managera produkcji z doświadczeniem w uprawach roślin ozdobnych oraz w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi w terenie.
ObowiązkiIdealny kandydat to profesjonalista w zakresie produkcji roślinnej z bogatym doświadczeniem i wiedzą rolniczą, pasjonat i entuzjasta roślin ozdobnych.

Kluczowe obowiązki:
• Nadzorowanie i monitorowanie prac i operacji polowych w celu realizacji planów produkcyjnych i zamówień podczas całego sezonu.
• Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi zabiegami.
• Zarządzanie pracownikami wykonującymi prace polowe, w szczególności rekrutacja, szkolenie, wdrożenie i nadzorowanie pracy podległych pracowników (maksymalnie do 200 osób w najwyższym sezonie).
• Analiza i koordynacja prac w procesach produkcyjnych plantacji, w szczególności planowanie prac polowych i zapewnienie przestrzegania harmonogramów produkcyjnych.
• Zapewnienie planowanej wydajności, bieżące kontrole jakości oraz procesów produkcji zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy.
• Zdobywanie aktualnej wiedzy na temat nowoczesnej agronomii, nawożenia, ochrony upraw przed szkodnikami i chorobami.
• Nadzór nad właściwą organizacją konserwacji / napraw w celu zachowania mienia, sprzętu i maszyn w dobrym stanie oraz bezpieczeństwa ludzi.
• Opracowanie planów budżetowych i kosztów produkcji, w szczególności dotyczących nawożenia i zastosowania środków ochrony roślin.
OczekiwaniaOczekiwania wobec kandydatów:
• Wykształcenie kierunkowe związane z rolnictwem, ogrodnictwem, sadownictwem - wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem.
• Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na rynku ogrodniczym, sadowniczym lub rolniczym.
• Praktyczna wiedza z zakresu rolnictwa i doświadczenie w produkcji roślinnej są konieczne.
• Bardzo dobra znajomość agronomii, nawożenia i ochrony roślin, prowadzenia plantacji / gospodarstwa rolniczego.
• Mile widziane doświadczenie w pracy w terenie np. przy organizacji poletek doświadczalnych lub jako menedżer plantacji roślin ozdobnych lub w gospodarstwie sadowniczym / szkółkarstwie.
• Bardzo dobra znajomość Microsoft Office.
• Talent organizacyjny.
• Komunikatywność.
• Umiejętność kierowania zespołem ludzi.
• Prawo jazdy kat. B.
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym - wymóg absolutny.
• Doświadczenie w pracy naukowo-badawczej w zakresie uprawy roślin ozdobnych, botaniki, nasiennictwa, ogrodnictwa, czy sadownictwa lub doświadczenie w pracy na stanowisku menedżerskim na plantacjach roślin ozdobnych, kwiatów np. w Holandii będzie dodatkowym atutem.
OferujemyNasz Klient oferuje:
• Zatrudnienie w nowoczesnym gospodarstwie z unikalną na skalę kraju technologią produkcji roślinnej.
• Możliwość pracy w terenie i wykorzystania swojej wiedzy i doświadczenia agronomicznego w praktyce oraz udziału w rozwoju innowacyjnego, dochodowego przedsiębiorstwa, które eksportuje swoje produkty do wielu krajów europejskich i nie tylko.
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Atrakcyjny system wynagradzania.
• Wsparcie w ewentualnej relokacji.
InneZainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania aplikacji z życiorysem zawodowym poprzez funkcje "Aplikuj" lub pocztą elektroniczną pod adres: jw@hric.pl