Wybrana ofertaAplikuj

Stanowisko
Menadżer Produktu (narzędzia ogrodowe i leśne)
Numer referencyjny0006/2017
Data2017-09-13
BranżaRolnictwo / Ogrodnictwo / Hodowla, Sprzedaż
LokalizacjaPolska, cała Polska
WprowadzenieDla naszego Klienta – znanego międzynarodowego producenta i dystrybutora w branży technicznego wyposażenia rynku rolniczego, poszukujemy prężnej i dynamicznej osoby na stanowisko: Menadżer Produktu (narzędzia ogrodowe i leśne)
ObowiązkiZadania:

• odpowiedzialność za wdrażanie i prowadzenie działu produktów związanych z narzędziami ogrodowymi i leśnymi (w szczególności narzędziami ręcznymi, m.in. łopaty, grabie, sekatory, piły, siekiery, itp.)
• wsparcie techniczne i marketingowe dealerów i regionalnych managerów sprzedaży w zakresie tego działu produktowego
• współtworzenie strategii sprzedaży i polityki cenowej produktów
• analizy potrzeb klientów, trendów sprzedażowych, działań konkurencji
• prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych, handlowych, technicznych
• reprezentowanie firmy w wydarzeniach targowych i branżowych
OczekiwaniaOczekiwania wobec kandydatów:

• mile widziane pełne wykształcenie wyższe (preferowane kierunki rolnicze, leśne, techniczne)
• doświadczenie we współpracy z klientami lub sieciami partnerów biznesowych
• doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla dealerów, pracowników firmy i klientów
• zamiłowanie techniczne oraz chęć ciągłego samokształcenia
• otwartość na wyzwania i na zmiany, innowacyjność
• zdolności komunikacyjne i prezentacyjne
• kreatywność i zaangażowanie w pracę
• gotowość do częstych wyjazdów w teren (min. 3 dni/tyg)
• znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
• bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office
OferujemyNasz Klient oferuje:

• zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i najwyższych standardach działania
• pracę w dynamicznym środowisku i nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy
• narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
InneZainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania aplikacji z życiorysem zawodowym poprzez funkcje "Aplikuj" lub pocztą elektroniczną pod adres: jk@hric.pl